ALPENHEAT APAVU ŽĀVĒTĀJI

Apavu žāvētāji nodrošina saudzējošu, efektīvu un elastīgu risinājumu mitru apavu un cimdu saudzīgai žāvēšanai. Lietojot apavu žāvētāju, Jūs ne tikai rūpēsieties par savu labsajūtu un veselību, bet arī rūpēsieties par saviem apaviem, tādējādi pagarināsiet savu apavu kalpošanas laiku. Izvēlies sev piemērotāko apavu žāvētāja modeli!

Apavu žāvētāji ar ventilatoru

Apavu žāvētāji bez ventilatora

Apsildāmie cimdi

Ar Alpenheat apsildāmiem cimdiem Jūsu rokas jutīsies ērti visdažādākajās āra aktivitātēs, kā darbošanās Ziemassvētku tirdziņā, došanās pārgājienā, nūjošana, skriešana, medības, slēpošana, vai jebkura cita aktivitāte, kur rokām ir saskare ar aukstumu.

Izbaudiet siltuma sniegto komfortu!

Apavu žāvētāju priekšrocības

Apavu žāvētāji ir ērta un noderīga ierīce ikvienam, kas ikdienā palīdzēs rūpēties par Jūsu apaviem.

  • Ātra žāvēšana: Apavu žāvētāji var ievērojami samazināt žāvēšanas laiku. Tas ir īpaši noderīgi aukstā vai mitrā klimatā, kur žāvēšana gaisā var aizņemt ilgu laiku.
  • Novērš nepatīkamo aromātu: Ātri izžāvējot apavus, apavu žāvētāji palīdz novērst baktēriju un sēnīšu uzkrāšanos, kas var izraisīt sliktu smaku, un, iespējams, sabojāt apavu materiālu.
  • Ērtības: Apavu žāvētājus parasti ir viegli lietot; vienkārši novietojat kurpes uz ierīces, un tas paveiks savu darbu. Tas ir ērtāk nekā uzstādīt ventilatoru vai izmantot citas metodes.
  • Uztur apavu kvalitāti: Mitrums laika gaitā var izraisīt materiālu bojāšanos. Apavu žāvētājs palīdz saglabāt apavu materiālu integritāti un ilgmūžību, nodrošinot, ka tie ilgstoši netiek atstāti mitri.
  • Daudzpusība: Daudziem apavu žāvētājiem ir regulējami iestatījumi, un tie var apstrādāt dažāda veida apavus, sākot no ikdienas valkāšanas līdz specializētam aprīkojumam, piemēram, slēpju zābakiem, pārgājienu zābakiem vai boksa cimdiem.

Apavu žāvētāju trūkumi

  • Izmaksas: apavu žāvētāji ir papildu izdevumi. Atkarībā no zīmola un ierīces funkcijām, to cena var būtu ļoti dažāda.
  • Enerģijas patēriņš: lai gan parasti apavu žāvētājs nepatērē tik daudz enerģijas kā lielākas ierīces, apavu žāvētājs joprojām palielina Jūsu mājsaimniecības elektroenerģijas patēriņu, ietekmējot Jūsu enerģijas rēķinus un ietekmi uz vidi.
  • Iespējamie bojājumi: Nepareiza apavu žāvētāja izmantošana, piemēram, pārāk augsta temperatūra, var sabojāt dažus apavu materiālu veidus. Tādēļ izvēloties apavu žāvētāja modeli, ieteicams pievērst uzmanību ierīces specifikācijām.   
  • Troksnis: daži apavu žāvētāju modeļi var būt diezgan trokšņaini, kas var būt neērti, it īpaši, ja tie ir jāizmanto klusā mājas vidē vai nakts laikā.

Ņemot vērā šos punktus, tas, vai apavu žāvētājs ir vērtīgs ieguldījums, lielā mērā ir atkarīgs no Jūsu vajadzībām, piemēram, vietējā klimata, dzīvesveida un apavu veida, ko valkājat.